Om oss

Procab AS ble stiftet 1. mai 2000 med formål om å etablere seg i det norske elektromarkedet.
Vi er i dag ni ansatte og i stadig vekst. Målsettingen er hele tiden å finne gode tekniske løsninger for våre kunder innen energiverk, offshoreindustri, skipsindustri og prosessanlegg. Ambisjonen er å være blant de ”beste i klassen” når det gjelder gode produkter, god leveringsservice og høy kompetanse.
Lager og hovedkontor ligger i Drammen.

Ansatte

  • Terje Falla

    Daglig leder
    Dir. telefon: +47 92 45 05 39 terje@procab.no

  • Per Lund

    Markedssjef
    Dir. telefon: +47 95 25 06 27 per@procab.no

  • Vigdis Tangen

    Regnskapssjef
    Dir. telefon: +47 32 88 25 40 vigdis@procab.no

  • Rune Halvorsen

    Salgssjef
    Dir. telefon: +47 90 62 13 51 rune@procab.no

  • Arne Dragåsøien

    Salgssjef - Bane
    Dir. telefon: +47 90 19 43 99 arne@procab.no

  • Christian Fossheim

    Logistikkansvarlig
    Dir. telefon: +47 32 88 25 44 christian@procab.no

  • Frank Einar Hørland

    Lagerbetjent
    Dir. telefon: +47 32 88 25 48 frank@procab.no

  • Kim Hanshaugen

    Lager/Logistikkmedarbeider
    Dir. telefon: +47 32 88 25 48 kim@procab.no

  • Vibeke Falla

    Grafisk medarbeider
    Dir. telefon: +47 32 88 25 43 vibeke@procab.no

Kontakt oss

  • Dette feltet er for valideringsformål og skal stå uendret.

Våre leverandører

ProCab as

Kobbervikdalen 61
3036 Drammen

+47 32 23 77 00

firmapost@procab.no

Følg oss på Facebook

Google Map of 59.70846470000001, 10.237467899999956